Статьи‎ > ‎

ДТП Одеса

За рік на дорогах України гине понад 3500 осіб. За статистикою загиблих в дорожньо-транспортних пригодах по Одесі і Одеській області становить близько 300 осіб на рік. Високий травматизм на дорогах і збільшення інтенсивності дорожнього руху робить все більш затребуваними юридичні послуги по ДТП в Одесі.

Низька якість розслідування дорожньо-транспортних пригод, спроби самостійно встановити механізм ДТП та несвоєчасне звернення за юридичною допомогою може лише сприяти винуватцю піти від відповідальності.

Адвокати в Одесі по ДТП допоможуть відшкодувати втрачений заробіток і дохід, матеріальний і моральний збиток, витрати на евакуацію та зберігання автомобіля. Основними джерелом інформації про механізм зіткнення місце пригоди. Важливою особливістю огляду місця зіткнення його негайність, адже сліди на проїжджій частині зберігаються кілька годин, записи відеокамер кілька днів, а знайти очевидців події стає складніше з кожним днем.

Як тільки сталося ДТП адвокат повинен прийняти с активну участь у процесі заощадження матеріальної обстановки, огляду місця події і фіксації доказів.

Адвокат у справах ДТП Одеса виконує наступні дії:

вживає заходів до збереження і недоторканності транспортних засобів, що відокремилися від них предметів, предметів одягу потерпілих, особистих речей потерпілих;

вивчає сліди від коліс транспортних засобів і простежити, щоб відстань між парними слідами передніх і задніх коліс було зафіксовано в декількох точках;

вивчає сліди, що залишаються відокремленими предметами (осколки скла, фар) і простежити, щоб вони були зафіксовані на схемі;

приділіяє особливу увагу технічному стану автомобілів і окремих вузлів;

простежує, щоб упаковка та вилучення предметів з місця події здійснювалася в присутності понятих.

 

Юридична допомога по ДТП Одеса - Повне відшкодування шкоди.

Важливим фактором при наданні допомоги у справах, пов'язаних з дорожньо-транспортними пригодами збір і фіксація доказів.

На наступному етапі після ДТП Одеса юридична допомога полягає у зборі доказового матеріалу для судового розгляду справи. Серед основних засобів, які використовуються для формування доказової бази можна виділити: проведення відтворення обстановки і умов, в яких ті чи інші дії могли відбуватися в дійсності; витребування та збір вихідних даних для проведення експертизи, відомостей про розміри проїзної частини, режим роботи світлофорного об'єкта, схеми пофазового роз'їзду транспортних засобів, записів відеокамер з місця події; складання клопотань про призначення автотехнічної, транспортно-трасологічної, судово-медичної і психологічної експерти (моральної шкоди); перевірка кваліфікації експерта-автотехніка, наукової обґрунтованості висновків експерта, їх відповідності технічним розрахунками і посиланнями на вимоги нормативних актів; збір доказів про втрачений заробіток, витрати на лікування, реабілітацію і сторонній догляд потерпілого, санаторно-курортне лікування і т. д.

Платна, але дійсно корисна консультація по ДТП Одеса.

Кожне зіткнення і передує йому дорожня ситуація містить особливий, індивідуальний набір первинних вихідних даних на основі яких будується версія події. Особливу роль у процесі юридичної та технічної оцінки версії того, що сталося має перша юридична консультація по ДТП Одеса, в процесі якої підлягає з'ясуванню наступне коло питань:

Поради, які зменшують ризик потрапляння в ДТП Одеса: не забувайте стежити за справністю і комплектністю вашого автомобіля (своєчасна заміна по сезону гуми, колодок, гальмівних дисків, стійок, діагностика рульового керування, ходовою і т. д.); під час руху візуально проводите аналіз траєкторій руху всього, що рухається вздовж проїжджої частини. Намагайтеся стежити за всім навколо з допомогою концентрації уваги і дзеркал авто (пересування пішоходів, рух транспортних засобів, тварин); до здійснення будь-якого маневру (перестроювання зі смуги на смугу, розвороту, повороту, руху в пішохідній зоні, здаючи заднім ходом, аварійній зупинці) не забувайте про попереднє позначення ваших дій за допомогою покажчиків поворотів, сигналу аварійної зупинки; аналізуйте якість покриття дороги (на предмет ям, нерівностей, просідання покриття дороги, наявність льоду, снігу, ґрунтів, розлитих мастильних матеріалів, промислових відходів, сміття, які в свою чергу можуть призвести до неконтрольованих дій транспортного засобу); враховуйте можливість появи перешкоди на шляху; прораховуйте безпечну швидкість; при обмеженій видимості (сніг, дощ, туман, засліплення, сутінки, хвороби очей, сонливість) зменшуйте швидкість, аж до швидкості при якій відчуєте повну впевненість для реагування в будь-який момент.


За более подробной информацией и предварительной записи на консультацию обращайтесь по телефону:
 096-94-86-225, 050-70-77-993.
Comments